Volejte 604 687 554

Služby

Stěhování

Stěhování je služba, která vám zajistí přesun věcí z bodu A do bodu B. Standardně jde o bezpečné přesunutí věcí na požadované místo, ale můžeme s ním spojit i demontáž, přípravu objektu aj. Samotné stěhování provádí tým specialistů, kteří se v oboru pohybují již mnoho let. U stěhování dbáme na bezpečnost, každá přepravovaná věc je pečlivě zabalena a přesunuta s maximální opatrností. Stěhování je rychlé a kvalitní. Není problém stěhování z jakýchkoliv objektů, může jít o byty, domy, kanceláře, ale i sklady a jiné prostory. Stěhování Praha je možné i v okolí hlavního města. Zobrazit více.

Vyklízení

Je vyklízení bytu nad naše síly? Pro nás je to každodenní rutina. Vyklidíme jakékoliv prostory a to tak, jak budete potřebovat. Vyklizení bytu nemusí být tak snadné, přestěhovat těžké skříně, smotat koberce, demontovat kuchyně, zabalit elektroniku a mnoho dalšího. Vyklízení Praha pro vás bude příjemné a díky němu získáte možnost mít rychle prázdný objekt, který pak můžete využít pro další účely. Následně už bude na vás, jestli se o vyklizené věci postaráte sami, nebo pokud opět využijete nás, abychom je uskladnili či přesunuli na vámi požadované místo. Zobrazit více.

Autodoprava

Náš vozový park je k dispozici nejen pro účely stěhování, ale i pro účely autodopravy. Přepravování s námi je pohodlné a vy si tak obstaráte možnost odvozu nejen sebe, ale i požadovaných věcí. Kontaktujte nás a stanovte si požadavky, jaké potřebujete. Autodoprava v Praze není jedinou lokalitou, zajistíme odvoz na požadované místo. Zobrazit více.

Skladování

Uskladníme vaše věci. Pokud potřebujete sehnat bezpečný sklad pro vaše věci, tak vám ho zajistíme. Potřebujete vyklidit prostory, ale nemáte kam umístit věci? U nás je můžete skladovat tak dlouho, jak budete potřebovat. Díky skladu máte jistotu, že se vašim věcem nic nestane. Pokud nevíte kam s nábytkem z vystěhovaného bytu, tak ho uskladníme u nás a až si najdete prostory nové, tak vám ho opět nastěhujeme, kam budete potřebovat. Skladování Praha je snadno dostupné a levné. Zobrazit více.

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com