Volejte 604 687 554

O nás

Zajistěte si stěhování v Praze, služby stěhování, ale i vyklízení a autodopravy, Vám jsou k dispozici přímo v našem hlavním městě. Neobracejte se na amatérské firmy, které vám nedokáží zaručit bezpečnost a spolehlivost, u nás se můžete těšit na individuální přístup a služby, které jsou prováděny specialisty v oboru.

 

Strach nemusíte mít ani z vysokých cen, celé stěhování Praha je levné a to vám zaručuje neustálou možnost se na nás obrátit nejen při kompletním stěhování, ale i při přesunu těžkého zboží, vyklízení a jiných příležitostech. Ke zjištění ceny slouží naše kalkulačka, jednoduše si v ní můžete spočítat, kolik vaše stěhování bude stát, nemusíte se tak obávat nečekaných cen či zvláštních výdajů.

 

Pokud se obáváte, že vám stěhování po Praze zabere mnoho času, tak s námi máte záruku kvalitně odvedené práce v rekordním čase. Díky prostorným vozům můžeme zaručit, že se bude jednat o efektivní a rychlý proces. Stěhovaný nábytek vždy před cestováním řádně zabalíme a připravme takovým způsobem, aby se nepoškodil.

 

Mnoho lidí má problém se skutečností, že se stěhují, ale ještě nemají zajištěné prostory. V takovém případě jsme připraveni vám poskytnou prostory pro skladování vašich věcí, dokud si nenajdete potřené prostory, do kterých věci zase nastěhujeme.

 

Můžeme být vašimi parťáky v nesnázích, obrátit se na nás můžete i jako na autodopravu. Disponujeme lidským přístupem, vždy se vám budou věnovat profesionálové. Pokud máte zájem o stěhování či vyklízení v Praze, tak nás neváhejte kontaktovat a my vám zajistíme konzultace ohledně našich služeb zdarma.  

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com