Volejte 604 687 554

Stěhování

S nádechem sarkasmu se někdy říká, že „raději vyhořet, než se stěhovat“. Ovšem dnes už nemusí být stěhování noční můrou. Pokud si vyberete správnou firmu, postará se vám o stěhování bytů, stěhování kanceláří a další stěhování se vším, co je s tím spojeno. Většina z nich již standardně nabízí bezplatnou prohlídku stěhovacích prostor. Tato služba se vyplatí a značně urychlí celý stěhovací proces. K zákazníkovi totiž přijde odborník, který s vámi projedná potřebné přípravy, aby stěhování proběhlo co nejrychleji a nejefektivněji. Na vás zbyde jen úkol zabalit si své osobní věci do poskytnutých krabic, zrovna tak sklo, porcelán a další předměty, které by se mohly poškodit. Doporučí vám uzamknout dveře u skříní a klíče uschovat, aby manipulace s nábytkem byla pro stěhovací partu co nejjednodušší. My uděláme i tuto práci za vás.

 

Naše stěhovací firma vám rovněž poskytne profesionální obalový materiál, nejen tedy krabice, ale též různé folie, lepící pásky apod. Náš technik s vámi na základě svého odborného odhadu domluví předem cenu a harmonogram stěhování. Doplňkovou službou je také možnost odborné montáže a demontáže složitějších nábytkových sestav, kuchyňských linek, sedacích či ložních souprav apd. Zkušení pracovníci stěhovacích firem mívají vypracovaný systém označení jednotlivých kusů, aby jejich montáž ve vašem novém bydlišti proběhla bez problémů.

 

Stěhování Praha, ale i jinde v republice probíhá tak, že postup a pořadí nakládaných věcí si určuje řidič, který je odpovědný za převážení nákladu a ví, jakým způsobem je třeba auto naložit, poskládat stěhované předměty a zafixovat je a proložit, aby se cestou nepoškodily.

 

Výhodnou službou je skladování nábytku ve skladu. Hodí se vám to v případě, že například prodáte byt, který musíte urychleně vyklidit a nový dům ještě nemáte připravený k obývání. Některé stěhovací společnosti disponují hlídanými a vyhřívanými skladovacími prostorami, kde si vybavení bytu můžete za určitý poplatek ponechat po smluvenou dobu, u nás funguje to samé. Samozřejmostí je pojištění stěhovaného nákladu pro případ poškození nebo odcizení.

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com