Volejte 604 687 554

Cenová kalkulace

Kolik bude vaše stěhování stát? Tento problém netrápí pouze vás, ceny stěhovacích firem jsou různé a některé vám dokonce napočítají nečekané ceny navíc. U nás se takového přístupu bát nemusíte. Vymysleli jsme systém, díky kterému si snadno napočítáte přesnou cenu stěhování. Kalkulace zdarma si může vyzkoušet kdokoliv.

 

Prostřednictvím kalkulačky si jednoduše vyberte požadavky, které se vás týkají. V kalkulačce postupujte bod po bodu a až budete mít vše kompletní, tak jednoduše uvidíte cenu. Tato kalkulace stěhování je pro vás směrodatným důkazem, že se snažíme poskytnout maximální komfort všem klientů a usnadnit jim výběr mezi stěhovacími firmami. Budete potřebovat zdemontovat nábytek, zajistit vyklízení? Tak to jednoduše zaškrtněte, výsledná cena pro vás bude vodítkem k vaší spokojenosti.

 

Možná, že se na kalkulačce nenachází služby, které byste potřebovali. Pokud tam chybí, tak se na nás můžete jednoduše obrátit a zeptat se na individuální požadavky. Stěhování je mnohdy komplikované a pokud máte jakákoliv speciální přání, tak je můžete s námi prokonzultovat a individuálně se domluvit. Možná, že plánujete přestěhování celé firmy, vyklizení starého bytu, dopravu těžkého břemene, či snad hromadnou demontáž. Snažíme se každému vyjít vstříc. Kalkulace s kalkulačkou je snadná a zvládne ji každý, vyzkoušejte si ji také. Stěhování v Praze pro vás bude příjemnou záležitostí.

 

Mnoho firem spoléhá na způsoby účtování cen, které se příčí zásadám slušného chování, jejich ceny jsou nepřesné, jejich služby nekvalitní a jejich chování podezřelé. S námi máte jistotu férového jednání, skvělého přístupu a možnosti se na nás obrátit kdykoliv.

Vyberte rámcovou velikost Vašeho bytu k přestěhování:

Předměty těžší než 100 kg(piáno, trezor, atd.):

Balící služba (balení předmětů do bublinkové a fixační fólie):

Demontáž a montáž nábytku:

Odvoz na sběrný dvůr:

Předpokládaná cena: 0 Kč

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com