Volejte 604 687 554

Vyklízení

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje vyklidit určitý prostor. Například se budete stěhovat a potřebujete vyklidit byt, nebo potřebujete vyklidit pozůstalost a nevíte si rady, kam se starým opotřebovaným nábytkem a dalšími věcmi. Vyklízení bytů, vyklízení kanceláří, stěhování Praha, odvoz odpadů a úklid je náplní naší firmy, která za vás veškeré nepříjemné práce provede. Naše vyklízecí firma si za svou činnost účtuje pouze provedené vyklízecí práce a dopravu budete mít zdarma.

 

Vyklidit například byt před stěhováním pro firmy znamená i to, že se vám rozmontují složitá zařízení, jako jsou například kuchyňské linky, sedací a ložní soupravy, srolují a zabalí se koberce i další věci.

 

Vyklízení se nemusí týkat jen bytu. Můžete si objednat vyklizení starého domu, sklepů, půd, nebytových prostor, garáží apod. Součástí vyklízecích prací je samozřejmě odvoz odpadů na skládku. Nebezpečné či recyklovatelné odpady naše vyklízecí firma pochopitelně předá k ekologické likvidaci a pro případ potřeby vám o tom předá příslušný protokol.

 

Pokud si budete chtít provádět vyklízecí práce sami, abyste mohli jednotlivé kusy či potřebnější věci vytřídit, je možné si objednat velkoobjemový kontejner, který si můžete nakládat podle svých časových možností. Kontejner vám firma přistaví na sjednanou dobu a po naplnění jej odvoze na skládku, nebo na jiné vámi určené místo. Vyklízení se může týkat například i pozemku, který máte mimo město. Budete potřebovat například vyklidit zahrádku, kde máte starou boudu a spoustu nepotřebného harampádí, nebo si koupíte pozemek pro stavbu rodinného domku a na něm je například černá skládka. Ani takové případy nejsou pro naší vyklízecí firmu problémem. Vyklízení Praha vám zajistí vyklizení a úklid jakéhokoliv prostoru, ať už uvnitř objektů, nebo i venkovních prostor. Nemusíte si dělat žádné starosti a věnovat se pořizování nových věcí.

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com