Volejte 604 687 554

Skladování

V rámci stěhování bytu se můžete dostat do situace, kdy budete potřebovat uskladnit nábytek na určitou dobu. Například budete muset urychleně vyklidit byt, který jste prodali a svůj nový dům ještě nemáte připravený k nastěhování. Mohou nastat i jiné situace, kdy prostě nemáte možnost umístit nově zakoupený nábytek, nebo své dosavadní vybavení bytu, ze kterého se stěhujete. Mnohé firmy dnes disponují skladovacími prostorami, které jsou hlídané a vytápěné.

 

Skladování Praha vám můžeme provést v rámci objednávky stěhování nebo zvlášť. Zvláště stěhování Praha nabízí tuto netradiční službu. Naše stěhovací společnost vám zajistí skladovací prostory pro úschovu věcí na krátkou nebo i dlouhou dobu. Uskladnit si můžete nábytek, ale i jakékoliv jiné věci, které nemáte kde po nějakou dobu uschovat. Úschovnu nábytku můžete využít pro dočasné uskladnění věcí při stěhování, kdy ještě nemáte zařízené nové bydlení, nebo třeba jedete na delší dobu do zahraničí a finančně se vám vyplatí raději vypovědět nájemní smlouvu ve stávajícím nájemním bytě a platit menší částku za skladování než za nájemné.

 

Jinou variantou je například skladování věcí sezónní povahy, jako jsou pneumatiky, ale i celá vozidla, motocykly ale také vánoční dárky větších rozměrů, pro které nemáte žádnou vhodnou skrýš.

 

Nabízíme stěhovací služby, jejichž součástí je i skladování. Skladovací prostory jsou přímo v areálu, kde naše stěhovací firma sídlí. Je tak zajištěna maximální bezpečnost a ochrana uskladněných věcí díky přímé kontrole a kamerovému systému. Pro stěhování Praha i jiná města nabízíme výhodné cenové podmínky a přístup sedm dní v týdnu po celý rok, takže se ke svým věcem dostanete kdykoliv budete potřebovat. Součástí skladování je i možnost vybrat si ze široké palety ochranných obalů, nebo si nechat nábytek zabalit od naší firmy.

Spočítejte si cenu Reference
Kontaktní informace

Stěhování po Praze


Stěhování po Praze  604 687 554

Stěhování po Praze stehovani.macek@gmail.com